• Karneval v MŠ

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval v MŠ.

“Hurá, mali sme tu bál - nazývaný KARNEVAL !” Ani v našej materskej škole sme si nenechali ujsť prípravy fašiangového karnevalu. Pripravovali sme výzdobu, maľovali škrabošky, vytvárali farebné reťaze, učili sme sa básničky a pesničky o karnevale. A toto všetko vystriedala karnevalová zábava, ktorá sa konala 9.2.2024. V tento deň sa všetky deti a pani učiteľky premenili na rôzne postavy z rozprávok alebo na zvieratká. Deti mali možnosť predstaviť svoju masku najprv v prvom tanečnom a prezentačnom kole a následne sa predstavili do mikrofónu. Karnevalovú zábavu sprevádzali rôzne súťaže, ktoré striedali tanečné kolá, pri ktorých sa deti naozaj zabávali. So svojím šťastím a radosťou sme sa podelili aj v miestnom stacionári, kde sme predviedli svoje masky a zaspievali sme. Počas celého karnevalu mali deti pripravené aj občerstvenie a na obed si pochutnali na výborných šiškách. V závere našej karnevalovej zábavy boli ocenené všetky masky, deti získali diplomy, malú hračku a sladkú odmenu. Rozžiarené očká detí a ich široký úsmev na tvári bol znakom toho, že si karneval užili v plnej paráde ! – Poďakovanie patrí.. .. pani učiteľkám za organizáciu a prípravu programu. .. rodičovskej rade za výzdobu triedy, odmeny a občerstvenie. .. pani kuchárkam za výborné šišky. .. pánovi starostovi za občerstvenie.

• Štvrtáci pre prvákov

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Štvrtáci pre prvákov.

Ako ježko premohol medveďa- s týmto divadielkom pobavili naši štvrtáci prváčikov. Pri príležitosti Mesiaca knihy podarovali našim najmladším aj záložky do knihy, ktoré sami vyrobili.

• Fašiangy

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Fašiangy.

Už po tretíkrát nám naši štvrtáci s pani učiteľkou Langovou predviedli, ako to vyzerá na fašiangoch a aj pri pochovávaní basy. Vytančili celú školu a spoločne sme pochovali basu.