• Vtáčiky v zime

• Zima je krutá pre vtáčiky , ktoré majú potravu zasypanú bielou perinou. Deti z materskej školy preto nachystali pre ne hostinu: vyrobili rôzne dobroty so semienok a ovocia, a zavesili na stromy, aby už nemuseli hladovať.

• Karneval v MŠ

• Veselá karnevalová nálada vládla v materskej škole v každom jej kúte. V tejto náladu prichádzali deti už ráno prezlečené v karnevalových kostýmoch  . Celé dopoludnie sa tešili, zabávali, tancovali  a súťažili. Všetci si poobede odniesli medailu a odmenu za krásnu karnevalovú masku a dúfame, že aj množstvo zážitkov.

• Školský ples 2023

• Milí hostia ,

vidíme sa už túto sobotu 18.2.2023 o 19:00.

Do tanca pozýva skupina Fresh Band .

O dobré jedlo a príjemnú obsluhu sa postará hotel Palatín z Oravského Podzámku.

Nebude chýbať ani bar s alko a nealko nápojmi .

Vďaka našim sponzorom na Vás čaká naozaj bohatá tombola !

Ako spomienku na ples si každý pár odnesie krásnu spomienkovú fotografiu .

Tešíme sa na Vás!

• Deti z MŠ na klzisku

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deti z MŠ na klzisku.

Deti zo staršej skupiny sa zúčastnili korčuliarskeho výcviku pod vedením trénerov. Deti mali počas celého týždňa pestrý program, navštívili knižnicu, kde bola interaktívna výstava Tiché putovanie, ktorá približuje svet „tichých“ kníh z rôznych krajín svet. Navštívili sme detský svet, kde sa deti vyšantili. Posledný deň nám tréneri pripravili hokejovú olympiádu so slávnym ceremoniálom a za odmenu sme dostali diplom.

• Zimná olympiáda

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zimná olympiáda.

V našej materskej škole sa uskutočnila zimná olympiáda, kde sa deti zoznámili so zimným športom a zmerali si sily v rôznych disciplínach.

• Zimné radovánky

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zimné radovánky.

Deti z MŠ si užívajú sneh plnými dúškami a s veľkou radosťou stavajú snehuliakov, spúšťajú sa z kopca, guľujú sa, ....

• My, deti dneška o časoch vojny

• Pri príležitosti pripomenutia si Medzinárodného dňa pamiatky obetiam holokaustu (27.1.), sa aj naša škola zapojila do celoslovenskej súťaže s názvom „ My, deti dneška o časoch vojny“. Cieľom celej súťaže je zvýšiť povedomie mladej generácie o holokauste. A preto sa aj žiaci 8. a 9. ročníka snažili svojimi výtvarnými dielami poukázať na hrôzy a utrpenie 2. svetovej vojny. Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť na tomto významnom projekte.